הנהלה

551bf7bb3f9283057b14cddd_list_shape_3.png

יאיר טל, מנכ"ל בפועל וסמנכ"ל כספים

רו"ח יאיר טל , מוסמך מינהל עסקים (MBA) עם התמחות במימון ובוגר (BA) בכלכלה וחשבונאות, שניהם בהצטיינות מהאוניברסיטה העברית בירושלים.

בתפקידו הקודם כיהן יאיר כסגן בכיר לחשבת הכללית ומנהל חטיבת המשרדים החברתיים באגף החשב הכללי במשרד האוצר. במסגרת תפקידו היה אחראי על משרד החינוך ויחידותיו, ות"ת, משרד הרווחה, משרד הבריאות ומערכת הבריאות, משרד הקליטה והמוסד לביטוח לאומי. בנוסף היה טל אחראי על מערך התמיכות של הממשלה במוסדות ציבור ובגופים אחרים ועל ריכוז תחום המגזר השלישי.

בין התפקידים הקודמים אותם מילא באגף החשב הכללי במשרד האוצר - עוזר כלכלי לחשב הכללי ומנהל תחום הבריאות באגף.

כסמנכ"ל הכספים של דירה להשכיר אחראי יאיר על ניהול הפעילות הפיננסית, החשבונאית והכלכלית של החברה.

------------------

  

עו"ד ענבל דוד, יועמ"ש, סמנכ"ל  משאבי אנוש ומנהל

  

ענבל דוד , בוגרת תואר ראשון במשפטים (LL.B.) ותואר ראשון נוסף (חוג שלאחר תואר) בכלכלה, שניהם מאוניברסיטת תל אביב וכן מוסמכת במנהל עסקים (MBA) עם התמחות במימון מהמרכז הבינתחומי בהרצליה.

בעלת ניסיון עשיר בתחומי משפט שונים ומגוונים; משפט מסחרי, דיני מכרזים, משפט אזרחי, דיני ני"ע וכיוב'. בפרט, צברה ניסיון רב בניהול משפטי-מסחרי של התקשרויות ועסקאות שונות ומגוונות, כמו גם בניהול הפן המשפטי בפרויקטי בניה ותשתיות, לרבות פרויקטי BOT, PFI  ופרויקטים גדולים אחרים.

בתפקידה הקודם, כיהנה כסמנכ"ל יועצת משפטית ומשאבי אנוש בחברת דניה סיבוס בע"מ, חברה ציבורית (דאז) מקבוצת אפריקה ישראל להשקעות בע"מ. במסגרת תפקידה, ניהלה והובילה את התחום המשפטי של כלל פעילות החברה, על חברות הבנות שלה בישראל ובחו"ל.

כסמנכ"ל יועצת משפטית של "דירה להשכיר", אחראית ענבל על ניהול התחום המשפטי בכללותו, לרבות מזכירות החברה ופעילותה כחברה ממשלתית.

------------------

  

אייל יחיאל

אייל יחיאל, סמנכ"ל שיווק ונכסים

  

אייל יחיאל , שמאי מקרקעין מוסמך וחבר לשכת שמאי המקרקעין בישראל, בעל תואר שני במשפטים מאוניברסיטת בר אילן ובעל דיפלומת הנדסאי בניין.

אייל בעל ניסיון של עשרות שנים בתחומי הנדל"ן, תכנון ובניה ופיתוח עסקי, הן במגזר הציבורי והן במגזר הפרטי. במגוון תפקידיו היה מעורב בפרוייקטים גדולים, בחלקם מגה פרוייקטים, כאשר עד לאחרונה ניהל את חטיבת הנכסים והפיתוח העסקי של חב' נת"ע המקדמת את פרוייקט הרכבת הקלה בגוש דן . בין יתר תפקידיו שימש כמנהל העסקאות של חברת פז ומנהל הנכסים והשקעות נדל"ן של קרן הפנסיה מבטחים.

אייל בעל ניסיון ייחודי בנושא הפקעת מקרקעין ופינויים וכן בתכניות ריפרצלציה, מיסוי מקרקעין, מכירת/רכישת נכסים, שכירות/השכרת נכסים, רישום נכסים, תכניות בניין עיר, תביעות לפי סעיף 197 לחוק התכנון והבניה, תחנות דלק ומתחמים קמעונאיים, השבחת נכסים, ניהול הליכים משפטיים והליכי שמאי מכריע.

כסמנכ"ל הפיתוח העסקי של דירה להשכיר, באחריותו של אייל לקדם את יוזמות הפיתוח העסקי של החברה, איתור מתחמי קרקע לבניה למגורים, איפיון פרוייקטים, היתכנות כלכלית, הובלת הסדרי קניין ופדיון קרקעות, ניהול השיווק, פיתוח וקידום אפיקים עסקיים חדשים וכן ניהול כל הפעילות הנכסית של החברה.

------------------

  

אריאל וכסלר, סמנכ"ל תכנון

  

אריאל וכסלר,  ,הוא אדריכל מוסמך, בוגר תואר ראשון בארכיטקטורה , תואר שני מהארוורד ומאוניברסיטת ניו יורק, בתכנון ופיתוח עירוני ואורבני. 

אריאל כיהן בחמש השנים האחרונות כמנהל אגף פרויקטים לאומיים במינהל התכנון,  מומחה לתחומי מגורים, תשתיות ואסטרטגיה. 

אריאל בעל ניסיון עשיר בתחומי התכנון והרישוי, בעבר שימוש כממונה ארצי לתכנון סטאטוטורי בחברת מקורות וכיועץ בכיר למנכ"ל משרד הפנים בנושאי תכנון ובנייה.

צילום: רמי חכם - צילום חכם